Cinsel güç için ne yapmak gerekir diye soranların aklına muhakkak keçiboynuzu pekmezi veya türevleri gelmektedir. Peki, daha önce keçiboynuzu kürü duydunuz mu?
Cinsel iktidarsızlık sorunu ile karşı karşıya olan kişilerin keçiboynuzu kürü ile cinsel gücü arttırmaları mümkündür. Diğer cinsel güç arttırıcı bitkisel ürünlere ya da ilaçlara göre geçici olarak değil kalıcı olarak sorunu ortadan kaldırmak için oldukça etkili olan bu tedavi yöntemi için işte size tarif. Yeşilköy escort.
Keçiboynuzu bitkisinde şeker oranı oldukça fazla olduğu için şeker hastalarının kullanması için hekime danışmalarında fayda vardır.
500 ml. Suyu uzun bir süre kaynatınız. Diğer yandan keçiboynuzu bitkisini elinize alarak ufak parçalar haline getirin ve kaynayan suyun içerisine atın. Kaynattığınız cismin kapağını kapatın ve 10 dakika kadar kaynatmaya devam edin. Bu sürede keçiboynuzu özünü suya bırakmasını bekleyeceğiz. 10 dakika dolduktan sonra süzgeç yardımı ile keçiboynuzu malzemelerini süzünüz.
Oluşturduğunuz kür aynı hoşaf suyu gibi olacağı için her gün istediğiniz zaman diliminde 1 bardak kadar içiniz. Bunu 3 ay süresince devam ettirmenizin karşılığında sizde inanılmaz bir cinsel istek arzusunu hissedeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*