Seks yapmak demek iki farklı vücudun aynı zevki orantılı bir şekilde paylaştıkları tek vücut haline gelmeleri anlamına gelir. Birçok kişi her gün, her gece bir ya da birden fazla bu tutkularını gerçekleştirmektedir. İstek ve arzuları ile baş edemeyen birçok kişi aşırı seks yapmanın zararları var mı şeklinde sorulara cevap ararken bazıları da her gün seks yapmak faydalı mı şeklinde araştırma yapmaktadır.
En İyi Egzersizdir
Gün boyu egzersiz hareketlerine karşı bakış açınız negatif yönde ise buna karşılık olarak her gün seks yapıyorsanız en iyi egzersiz hareketlerini uyguluyorsunuz demektir.
Kilo Vermede Faydalıdır
Cinsel istekleriniz doğrultusunda çeşitli pozisyonlar eşliğinde vücudunuzu sınırsızca hareket ettirmeniz demek kilo verme konusunda emin adımlarla ilerliyorsunuz anlamına gelir. Yeşilköy escortları ile günün her saati özgürce seks yapabilirsiniz.
Kısa da Olsa Stresten Uzak Kalırsınız
Ortalama bir seks süresi 20 dakika kadar sürdüğü var sayımı ile kafanıza taktığınız sorunları 20 dakika da olsa düşünmemenize etki eder. O an sadece kafanızda orgazm olma süreci vardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*